Hakkımızda

 İşletme olarak sunduğumuz hizmet esnasında kullandığımız tüm malzemeler en kaliteli ve son model olacak şekilde temin edilmektedir. Bu özellik sayesinde sizlere sunduğumuz mobilya ürünlerini uzun yıllar boyunca kullanabilmekte ve gösterişli olması sağlanmaktadır. İşletme olarak sunduğumuz hizmet esnasında bünyemizde çalışan elemanlarımız her zaman en profesyonel ve en tecrübeli kişilerden oluşturulmakta ve bu sayede sunulan hizmetin sorunsuz bir şekilde sunulması sağlanmaktadır.

 

İşletme olarak bizden hizmet almak istediğiniz zaman öncelikle adreslerinize gelerek gerekli olan tüm ölçümleri en detaylı halleriyle almakta ve seçtiğiniz modeller özelinde çalışmaya başlamaktayız. Tüm çalışma aşamalarında siz müşterilerimiz ile iletişimde olmakta ve en ufak bir hatanın bile olmasına izin vermemekteyiz. Yapım aşaması sonlanan ürünleriniz ekiplerimiz tarafından adresinize gelerek montaj işlemleri yapılmaktadır. Bu ürünlerimiz uzun yıllar boyunca garantimiz altında bulunmakta ve yaşanacak tüm sorunlar işletmemiz tarafından karşılanacaktır. Sunulan tüm bu hizmet karşısında her zaman en uygun fiyatlar hesaplanarak sizlere sunulmakta ve sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

 

Sizlerin de bu şekilde planlı, kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Ankara mobilya sektöründe hizmet veren işletmemize gelmeniz yeterli olacaktır.

Öne Çıkarılanlar

Altındağ Mutfak Dolabı İmalatı

Aileniz için en konforlu ve sağlıklı mobilyaları üretiyoruz. Hayalini kurduğ

Altındağ Mobilya Montajı

Mobilya montajında tecrübeli olan ustalarımız sizlerin isteklerini güvenli, &o

Altındağ Gardrop İmalatı

Ykp Mobilya Tasarım olarak en çok üretim yaptığımız ürünlerden bir

Yorumlar

Adnan Yanar

5 Yıldız